AP

Kontakt

Lagansvarig Jimmi Schiöler073-414 25 31jimmi.schioler@bengtdahlgren.se




Tränare
Ulf Eliasson (Huvudtränare)
073-341 18 13
ulf.eliasson@advance.se

Jimmi Schiöler073-414 25 31jimmi.schioler@bengtdahlgren.se

Göran Karlsson
073-640 81 18
grkarlsson32@gmail.com

Fredrik Larsson 073-551 51 96 Larsson1996@live.se

Martin Wennskär
070-143 17 71
martin@andwe.se




Ekonomi
Helen Olsson
076-7875700
Helen.Olsson@paulig.com




Arrangemang

Bengt Smålander
Jarl Engquist
Eva Mattsson
0734-234949
031-7780855
0704-260204
bengt@smalander.se
jarl.engquist@havochvatten.se
eva.mattsson@sma.se




SISU
Fredrik Larsson073-551 51 96
Larsson1996@live.se
Hemsida
Jimmi Schiöler073-414 25 31
jimmi.schioler@bengtdahlgren.se
Md webbshop
Md adidas
Md aros
Md s ker trygg webb
Md 140610 stiftelsen dunross
Md hte produktion logo
Md robusta logo2014 pos 400px liten
Md rr bygg
Md idrottens bingo logo
Md davids
Md annons 2 formo
Md ea design
Md maxi ica stormarknad logotyp
Md terryandfriendslogo gold  002
Md idrottsrehab logo
Md kbm logo cmyk
Md gsgroup
Md klotterj garna
Md asfaltstj nst
Md nordea
Md pm telekom
Md p lab
Md sisu
Md torslandatidning
Md banner torslanda
Md qhw conference
Md gsgroup
Md v stsvenska bil
Md z motor
Md logo kg ab
Nyheter via RSS
Levererat av MyClub